1 / 11
спортски Филтер воздух YAMAHA YZF 1000 R1 2002-2003 GREEN
3.600 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
21.05.2021 11:56

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2002

Модел:

YZF R1

Памучен-траен спортски Филтер за воздух "GREEN" YAMAHA YZF 1000 R1 2002-2003 / OEM:5PW144510000 -GREEN-No.:MY0483 / 40% поголем проток на воздух од оргиналиот филтер, ја зголемува силата на моторот, отпорен на влага, гаранција 100.000km (Made in Germany)

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

МОТОДЕЛОВИ - Велес
ул.Благој Ѓорев бр.152 Велес
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам