1 / 8
PROMOCIJA BENC KLUPA SAMO VO KUPIFITNES
9.990 МКД
17.11.2021 20:51

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

WWW.KUPIFITNES.MK

PROMOTIVNO ! BENC KLUPA SAMO VO KUPIFITNES!

1 GODINA GARANCIJA SO SITE FUNKCII!
1 GODINA GARANCIJA SO SITE FUNKCII!

PROMOTIVNO !ORBITREK ELITE SAMO ZA 10490 DEN
1 GODINA GARANCIJA SO SITE FUNKCII!

NARACAJTE VEDNAS KOLICINITE SE OGRANICENI!

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Клупа за вежбање

Се продава од:

KUPIFITNES
Потврден огласувач
070700802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам