1 / 9
SUZUKI GSR600 - Filter vozduh Air Filter (MOTOPARTS-Велес)
1.800 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
16.03.2021 18:49

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Suzuki

Вид:

Туринг

Година:

2010

Модел:

GSR600

Филтер воздух, air filter element Suzuki GSR 600/750 (HFA3613)

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ДЕЛОВИ ЗА МОТОРИ И СКУТЕРИ - ВЕЛЕС
ул. Благој Ѓорев бр.152 (нас.Тунел) ВЕЛЕС
Потврден огласувач
078216258
Испрати Е-маил до огласувачот

FAR - HEADLIGHT YAMAHA YZ-F 125R LEFT SIDE OEM: 5D7H430A0000

4900 МКД

SUZUKI GSR600 - Filter vozduh Air Filter (MOTOPARTS-Велес)

1800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам