1 / 12
Poliranje Farovi Полирање Фарови
По Договор
18.05.2022 11:24

Карпош / Скопје

ВРШИМЕ ПРОФЕСИОНАЛНО ПОЛИРАЊЕ НА

- ПОЖОЛТЕНИ
- ЗАМАТЕНИ И
- ИЗГРЕБАНИ ФАРОВИ

ВРАТЕТЕ ИМ ГО ФАБРИЧКИОТ СЈАЈ НА ВАШИТЕ ФАРОВИ
Имаме на понуда 3 технологии за полирање на фарови :
1. Економска, погодна за економска класа на возила со задоволувачки квалитет.
Време на изработка 1-2 h.
Цена: 800 денари.
Гаранција: 1 година.

2. Напредна, усовршена со поквалитетни мартеријали. Квалитетот на изработка е одличен и е сосема доволен за возила од средната класа.
Време на изработка до 2-3h.
Цена: 1500 денари.
Гаранција: 3 години.

3. Најнова, технологија што се применува на најскапите автомобили во Светот.
Полирањето се врши со најновата JIT технологија во 4 фази. Квалитетот е врвен, го надминува OEM (Фабричкиот) квалитет и век на траење на голем број производители на автомобили.
Време на изработка 4-5h.
Цена: 2500 денари.
Гаранција: повеќе од 10 години.

Специјализиран сервис за ПОЛИКАРБОНАТНИ (пластични) фарови.
070 335-253
Работно време:
Секој ден 08-18h

https://www.facebook.com/adc.axius

https://plus.google.com/communities/100937031065376384508


Категорија: Услуги, Сервисери / Нови Технологии

Се продава од:

ADC-Axius
Потврден огласувач
070 335253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам