1 / 5
se izdava dukan vo stog centar
250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.06.2022 10:19

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Odgovara na potrebite za site dejnosti.Na 50 m od plostadot, 30+30m2

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

vane
Потврден огласувач
071257171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам