Logo

OHRID APARTMANI DO EZERO

Број на оглас: 1381397 | Објавен на: 18.01.2020, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 31 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ИЗДАВАМ НОВИ АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР ДО ХОТЕЛ РИВИЕРА СО ГРЕЕЊЕ , КЛИМА , КОМПЛЕТ ОПРЕМЕМЕНА КУЈНА, КАБЕЛСКА ТВ, БЕЗЖИЧЕН ИНТЕРНЕТ, ТЕРАСА СО ПОГЛЕД НА ЕЗЕРО И СТАР ГРАД, ПАРКИНГ ЗА АУТО, ТЕЛ. ЗА КОНТАКТ ----- 071 714 742

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Лазо

Потврден огласувач