1 / 2
спрат од куќа
12.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 16:59

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1975

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

с. Логоварди

Се продава спрат од куќа во КО Логоварди КП 1291 (на 5 км од Битола) наместен, со отворена тераса од 30 м2. Плаќањето можно е на рати.
Сопственик Мајсторовски Ѓорѓи.
Moжна е продажба цела куќа 24.000 евр, со дворно место од 450 м2 и ниви од 1000,2000 и 4000 м2...

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Ѓорги
Bitola ul. Koco Colakov br. 35
Потврден огласувач
070535043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам