Otkupuvam neispravni LCD i LED Televizori
1.000 МКД
Цената не е фиксна
21.03.2023 20:25

Аеродром / Скопје

Марка:

Останато

Производ:

LCD

Големина:

107 cm (42 inch)

Gi otkupuvam site marki i modeli na neispravni LED Televizori ne postari od 5 godini, isklucivo android so skrseni paneli i neispravni.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се бара од:

Моме
Потврден огласувач
078276721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам