1 / 10
ROLETNI,KOMARNICI,VENECIJANKI!!!!
1.300 МКД
Цената е фиксна
31.10.2022 07:03

Битола / Битола

- PVC ROLETNA 1300 DEN M2
-ALUMINSKA ROLETNA 50EVRA M2
-KOMARNICI ROLO 40EVRA M2
-KOMARNICI FIKSNI I SO OTAVARANJE 20 EVRA M2
-VENICIJANKA 950DEN

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Пластика индустрија

Се продава од:

vlade
Потврден огласувач
075600060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам