1 / 11
Radio za vo kola na staro i na novo so kaseta USB CD od 600d
600 МКД
1.200 МКД
24.09.2022 10:49

Битола / Битола

Se prodavaat radija za vo kola na staro: so kaseta, so CD i so USB. (I novi so AUX, USB i SD kadtica od 900 denari, plus so BLUETOOTH od 1200 denari i plus so CD od 3200 denari). Ima poveke modeli radija od 500 den. pa nagore. Posetete ne i na Facebook Elektronika Ozvucivanje. Kontakt: 075/523-732 — Viktor.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Dane
Потврден огласувач
075588339
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам