Logo

BANDAZI 13'' 14'' I 15''

Број на оглас: 1387647 | Објавен на: 01.01.2020, 21:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


BANDAZI 13dva broja 50EVRA F100
bandazi 14 cetiri broja 90EVRA F108
BANDAZITE SO KRACITE SE PRODADENI

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Dragi Ilijev

Потврден огласувач