Logo

ladilnici za parno audi corsa i opel

Број на оглас: 1387714 | Објавен на: 01.01.2020, 21:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: 80

Tип на делови: Ладење / пумпа за вода

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


ladilnici za parno za poveke tipovi vozila slika 1 i 2 - novo neupotrebuvano za audi 100.
ladilnici za audi 80, opel corsa ostanati sliki - polovni

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Dragi Ilijev

Потврден огласувач