1 / 1
SUVA ARONIJA
300 МКД
Цената е фиксна
28.12.2021 11:20

Демир Хисар

Состојба на предмет
Нов

Сува аронија од македонско поднебје. Благ вкус и пријатна арома,погодна за користење со чај, мед. НОВОГОДИШЕН ПОПУСТ ЗА ГОЛЕМИ КОЛИЧИНИ!

Поради големата концентрација на антиоксиданси, аронијата се смета за поголем антиоксиданс од брусницата. Покрај калциум, железо, калиум, фософор и јод, аронијата содржи и редок овошен шеќер, сорбитрол.

Она што ги разликува нашите производи од останатите во истата категорија е нивниот висок квалитет. Сувото и замрзнатото овошје пружаат исти нутриенти како и нивните свежи пандани.

Одберете квалитет, одберете го вкусот на здравјето на македонските производи!

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Elena
/
Потврден огласувач
071 313292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам