1 / 12
proizvodstvo i gotovi masini za pakuvanje dozerki i drs
1 €
06.07.2022 09:51

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

site tipovi pakerki dozerki seckalki mesalki i mashini po poracka

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

inovejt gm-Goran
Потврден огласувач
070 677 432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам