Privatni casovi po turski jazik
1 €
08.01.2023 22:43

Скопје Центар / Скопје

Drzam privatni casovi po turski jazik. Turskiot jazik mi e majcin i sum diplomiran profesor po turski jazik i knizevnost so dolgogodisno iskustvo.

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Се продава од:

Jana
Потврден огласувач
070811978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам