1 / 4
Se prodava plac vo s.Blizansko do ezeroto
23 €
Цената не е фиксна
12.05.2022 10:09

Македонски Брод

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Itno prodavam plac vo selo Blizansko... placot e 497m2 so markica za gradba... pat, struja kanalizacija i se sto e potrebno placot e na 10tina metri od ezeroto so pogled kon nego.. cenata e 23 evra m2 ... Ostavam prostor za dogovor javete se na 076/440-262 vo bilo koe vreme .... Ve molam samo seriozni kupuvaci... Placot e so site potrebni dokumenti vednas prenosliv.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dejan Zmejkoski
Потврден огласувач
076440262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам