1 / 1
Dzemper so lame za svecani priliki
1.000 МКД
Цената е фиксна
05.01.2023 21:18

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Џемпери

Големина:

XL

Боја:

Црна

Se prodava racno izraboten dzemper pogoden za poveke konfekciski broevi ,so dve lica (bez ivici) so lame prikvaden za sveceni priliki .Cena 600d tel 078373734

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

saveta
Потврден огласувач
078373734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам