1 / 6
sedista za sharan,galaxi i alxambra
1.000 МКД
02.11.2022 08:21

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

sedista komplet site cena od 1000-1500d. Ima i tapaciri.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Badze
Потврден огласувач
070537651
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам