Logo

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ –Стан во строг центар

Број на оглас: 1406304 | Објавен на: 15.08.2019, 00:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 63 m²

Греење: Друго

Спрат: 6 кат

Цена: 107.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во нова зграда,со површина 63м2 (дневна со трпезарија,кујна,спална,ходник,купатило, тераса).
Кат – 6
Станот се наоѓа во најсторг центар,на ул.Партизанска.
Шифра Б64/25
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
Цената е за празен стан.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771

Огласи од: ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

Булевар Туристичка 36А
Охрид

Станете Премиум член

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ИМПЕРИЈА

Потврден огласувач