1 / 8
Montirane na Laminat i plocki
1 €
14.06.2020 12:04

Скопје Центар / Скопје

Montirame Laminat, Plocki za kuini, hodnici, kupatili.
Javete se, cena po dogovor.
Montirane i na sanitarija na kupatili, i pustime odvod i kanalizacija.
Javetese samo.na ovoj broj
078283368
078283368
078283368

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

SA-FA
Потврден огласувач
078283368
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам