1 / 10
MAGNETEN ORBITREK DO 120KG SAMO VO BIDIFIT
24.990 МКД
29.12.2021 08:46

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

https://bidifit.com/

NAJGOLEM IZBOR NA ORBITREK SPRAVI SO SITE MOZNI FUNKCII:

-VREME
-KALORII
-PULS
-BRZINA
-ODOMETAR
-8 NIVOA NA OTPOR
MADE IN SLOVENIA
1 GODINA GARANCIJAPOBRZAJTE KOLICINITE SE OGRANICENI!!!!

SO POCIT BIDIFIT!!
02/6121-100
070609-659

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од: Претпријатие

BIDIFIT PRODAVNICA
Потврден огласувач
070609659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам