1 / 12
Гидан кормило Ф28mm HONDA YAMAHA SUZUKI KAWASAKI DUCATI KTM
2.850 МКД
Со вклучен ДДВ
25.10.2021 11:53

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Yamaha

Вид:

Туринг

Година:

2006

Модел:

FZ

Алумински рачки кормило STREET Ø28mm во средината, на краевите е Ø22,2mm / вкупна должина 730mm

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

МОТОДЕЛОВИ - Велес (MotoParts)
Благој Ѓорев 152 Велес
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам