1 / 5
TRAKTOR LANDINI 8500
5.300 €
12.08.2022 18:26

Свети Николе / Свети Николе

se prodava traktor landini so hidraulicen volan novi gumi vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078260187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам