1 / 11
AUDI A6 1.9 TDI 110 ks.1999 g.
1 €
Цената не е фиксна
05.05.2022 07:03

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

AUDI A6 1.9 TDI 110 ks.1999 g.

So mnogu oprema; mnogu socuvana i kompletno servisirana. Registrirana na makedonski tabli so zelen karton.

Telefon za kontakt 071555599‬

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам