1 / 8
DRVENI RESETKI ZA KROV
1 МКД
06.03.2019 09:37

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Изработуваме сите видови на дрвени решетки за покрив на хали и други објекти. Доаѓаме на лице место за земање на димензии и изработка на план. За се останато се договараме.
Информации на тел. 076/482-303

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Vanco
Потврден огласувач
078/203-755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам