1 / 11
HONDA CBR 1000 RR - Chrome ШТОП СО ЛЕД ДИОДИ
3.500 МКД
Со вклучен ДДВ
04.11.2021 08:36

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2008

Модел:

CBR1000RR

Штоп светло со лед диоди со вградени жмигавци - Tail light HONDA CBR 1000RR 2008-2014 / Honda Crossrunner 800 OEM 33701 -MFL -641

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

МОТОДЕЛОВИ - Велес
ул.Благој Ѓорев бр.152 Велес
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам