1 / 5
VRVNO VINO-CABERNET I RIESLING
100 МКД
Цената не е фиксна
07.11.2021 22:18

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Visoko kvalitetno vino od sortata cabernet saugvinon i vranec i rakija zolta so odlicen kvalitet.Cista i odlezana 3 godini so dabov cips.Dokaz za kvalitet osvoeni nagradi i priznanija.Kolekcii za sekakvi prigodi i so vase logo. Povelete

Категорија: Храна и готвење / Вина / Champagner

Се продава од:

andon
Потврден огласувач
071249192
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам