1 / 12
Vitrini i oprema
По Договор
11.08.2018 12:47

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Cпецијализирани за секаков тип на витрини и изработуваме по нарачка секаков вид на пекарска, угостителска и разладна опрема: печки, фритези, мангала, топли/ладни витрини, фрижидери, комори, пица печки.
Доставата и монтажата се вклуечни во цената. Производите се атестирани со гаранција 2 година.
За секој дополнителна информација Ви стоиме на располагање

https://www.facebook.com/FrigoXot

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Frigohot
Потврден огласувач
070348867 070397434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам