1 / 12
Gradeznistvo
7 €
Цената не е фиксна
Денес 14:43

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Изведуваме карабини од темел до кров со изработка на водоводни инсталации, плочки, гипс картон, молерај, изработка на хидро и термо фасади и сите останати видови на внатрешни и надворешни завршни работи, воедно секаков вид ресанации во област на градежништвото.
Тел. за контакт ---------> 078/ 326-762

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Ol
Потврден огласувач
078 344 335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам