1 / 5
Polovni gumi i bandazi R 17.5 R 19.5 i R 22.5
1 МКД
17.03.2023 18:46

Радовиш / Радовиш

Imame gumi samo od poznatite marki
Michelin, Bridgestone, Firestone, Matador i dr
215-R17,5
225-R17,5
235-R17,5
245-R17,5
9-R17,5
9,5-R17,5
255-R19,5
265-R19,5
275-R19,5
285-R19,5
305-R19,5
9-R22,5
10-R22,5
11-R22,5
12-R22,5
275-70-R22,5
295-60-R22,5
315-60-R22,5
315-70-R22,5

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Alex
Потврден огласувач
078727474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам