1 / 3
Prodavam plac vo Vizbegovo
По Договор
Денес 10:55

Карпош / Скопје

Квадратура:

4313 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac/niva od 4317 m2 vo Vizbegovo mesto vikano (GLAVICICA) vo blizina na hangarite pozadi SWISS LION,pogodna za magacin ili fabrika vednas do pat,struja..Blizina na patot za Kosovo i za Bardovci
cena po dogovor telef 070/868-692

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
071329 582
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам