1 / 7
ORGINALEN ORBITREK VO KUPI FITNES NARACAJTE
17.990 МКД
22.08.2022 18:19

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

WWW.KUPIFITNES.MK

so 1 GODINA GARANCIJA!!

SO SITE FUNKCII PULS KALORII 8 NIVOA NA OTPOR ...

SAMO NARACAJTE GO VI GO NOSIME I MONTIRAME GRATIS!!


POBRZAJTE!!!!!!KOLICINITE SE OGRANICENI...
KUPUVAJTE SAMO ORIGINALI!!! VO

******************KUPIFITNES*********************

070700802

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од: Претпријатие

Kupifitnes
Потврден огласувач
070700802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам