1 / 2
Kupuvam Road bike.Velosiped Pinarello,Specialized.Plakam kes
700 €
14.10.2022 14:31

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

20 "

Kupuvam Road bike velosiped.
Pinarello, Specialized, Trek, Canyon, Giant, Cervelo ili slicna marka.
Samo ponovi modeli.Plakam 500-1300 evra.
Slikite so ponudi ispratete mi gi na viber

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Auto S
Потврден огласувач
075689970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам