1 / 6
Masa Duborez
699 €
Цената е фиксна
27.07.2020 09:48

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Masata e nova ne koristena unikat, racno e rezbana, ima i staklo masinski obraboteno i 6 stolcinja od niv se pravat uste dve pomosni masicki.Stolcinjata se gratis so masata cenata e za masata.
Na poraki ne odgovaram.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070 254 770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам