1 / 5
Tarpezariska masa so 6 Stolici
189 €
01.07.2020 09:37

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Masata i stolicite se skroz novi ne upotrebuvani.
Stolicte se masiv drvo so rezba na naslonot.
Moze i samo stolicite edna e 2000den.dokolku se zemat site 6 masata e gratis.Slikite se orginalni od mebelot.
Zameni ne se prifakaat samo kes za seriozni kupci.Na poraki ne odgovaram.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070 254 770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам