1 / 8
TV GRUNDIG , Made in Austria , Prv Sopstvenik-Vo top forma!
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 10:29

Велес / Велес

Марка:

Grundig

Производ:

CRT - Класични

Големина:

66 cm (26 inch)

Prodavam TV Grundig - Super Color , model T 63 - 640 OIRT , Made in Austria !

Televizorot e so originalnoto dalecinsko Grundig TP 715 , 100 Hz , nikogas ne bil vo defekt , mnogu e malku koristen i e vo izvonredna sostojba !

Prv sopstvenik .

Cena odlicna i po dogovor ...

Tel za Kontakt : 070 311 582

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Veles
Veles
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам