1 / 5
Продавам Куќишта за компјутери
100 МКД
Цената не е фиксна
28.04.2021 16:49

Прилеп / Прилеп

Продавам куќишта (ламарината, каросеријата) за компјутери
Цена од 100ден до 300ден максимум
На кого му треба празно куќиште за да смени или да вметни компјутерски делови во него нека се јави, постојано имаме различни куќишта, од стари бели куќишта до нови модерни црни куќишта.
Доколку некој незнае да вметни делови од компјутерите во куќиштето може и ние да ги вметниме, цена за склопувањето е 100ден

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
076604025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам