1 / 2
HOT SHAPERS - HELANKI ZA SLABEENJE EKSTRA CENA
700 МКД
21.04.2021 10:12

Аеродром / Скопје

Posetete ja nasata facebook strana
pod logoto Fitenss Mk
GOLEMA NOVOGODISNA AKCIJA

Најдобрите хеланки за слабеење HOT SHAPERS

Hot Shapers се фитнес хеланки кои можете да ги носите секој ден. Дизајнирани со Neotex технологијата која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски... или едноставно додека одмарате или гледате телевизија. Со Hot Shapers, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Облека

Се продава од:

Mio
Потврден огласувач
070606966; 070922 000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам