1 / 1
Часови по музика
По Договор
01.01.2022 10:26

Битола / Битола

Даваме часови по
- Солфеж
- Теорија на музика
- Хармонија на музика
- Флејта
- Гитара
- Контрабас и
- Бас гитара.
Информации на тел
078/312-477
076/434-659
Не ѕвонете на 070/601-286

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Часови по музика / пеење

Се продава од:

tomce
Потврден огласувач
070601286
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам