1 / 5
stan vo cair
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.07.2022 11:44

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

82 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Prodavam ili izdavam stan vo cair, dosoben prosiren komletno renoviran i opremen pvc prozori so 4 sezonsko staklo blindor vrata kale klima i dr.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ergin
Потврден огласувач
070385033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам