1 / 1
SUDSKI PREVODI СУДСКИ ПРЕВОДИ
По Договор
28.10.2021 19:28

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Нудиме квалитетен и брз превод од Овластени Судски Преведувачи од и на АНГЛИСКИ БУГАРСКИ ГРЧКИ ТУРСКИ ФРАНЦУСКИ СЛОВЕНЕЧКИ АЛБАНСКИ ГЕРМАНСКИ СРПСКИ ШВЕДСКИ ХРВАТСКИ ХОЛАНДСКИ ЧЕШКИ РУСКИ ШПАНСКИ ИТАЛИЈАНСКИ АРАБСКИ КИНЕСКИ и др.

Материјалот за превод може да се донесе лично, но и да се прати по електронска пошта на sudskiprevodi.mk@gmail.com

За информации, јавете се на: 078/430-073 078/430-063

Судски превод подразбира превод и судска заверка. Преведениот документ е заверен со печат на судски преведувач, кој гарантира квалитетен превод и негова еднаквост со оригиналот.
Нашите судски преведувачи се искусни во одделни области, како што се: Превод на правни документи, лични документи, изводи од судски регистар, Превод на изјави, Превод на берзански документи, на сертификати, на разни дозволи,, Превод на изјави од матичната книга, финансиски извештаи, договори, полномоштва, документи за увоз на возила итн.

ЦЕНАТА НА ПРЕВОДОТ ЗАВИСИ ОД СПЕЦИФИКАТА НА МАТЕРИЈАЛОТ, ОБЕМОТ И ИТНОСТА.


ANGLISKI, BUGARSKI, SRPSKI, HRVATSKI, GRCHKI , ALBANSKI, TURSKI, SLOVENECHKI, GERMASNKI, FRANCUSKI, SHVEDSKI, SVEDSKI, DANSKI, HOLANDSKI, RUSKI, CESHKI, CESKI, SLOVACKI, SLOVACHKI, POLSKI, ITALIJANSKI, SHPANSKI, SPANSKI, KINESKI, ARAPSKI, SUDSKI PREVODI, SUDSKI PREVOD,

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од:

.
Потврден огласувач
078430063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам