1 / 1
Oргинални батерии за сите Мобилни Телефони
По Договор
07.10.2019 21:14

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Oргинални батерии за сите Моблни телефони

За повеќе информации Јавете се на:
075/421-493 или 02/5211-745

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Се продава од:

Alfa Mobil
Мајка Тереза бр.3
Потврден огласувач
075/421-493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам