1 / 1
sef
400 €
Цената е фиксна
18.09.2019 08:49

Радовиш / Радовиш

socuvan ognootporen sef so dimenzii 120/55/43 sm so tezina nad 300kg.renoviranje (farbanje)vo boja po zelba na kupuvacot

Категорија: Продавници, Трговија / Надзор / безбедност

Се продава од:

boris
Потврден огласувач
077 754 741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам