1 / 7
GPS Dekodiranje + Navigacija + Softver + Mapi
200 МКД
30.07.2022 14:00

Битола / Битола

Марка:

Друга марка

Модел:

ALL

Боја:

Останато

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

www.facebook.com/GPSMacedonia
НАЈНИСКИ ЦЕНИ и ОРИГИНАЛЕН КВАЛИТЕТ
БРЗА-СИГУРНА-ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА
12 ГОДИШНО ИСКУСТВО и 7000 ЗАДОВOЛНИ КЛИЕНТИ

Несоодветна инсталација може да го уништи вашиот телефон и ГПС уред?
Денес секој огласувач изјавува дека е експерт за ГПС?

-Професионални студија опремени со НАЈсовремена опрема
-Кадар со дипломи и сертификати (Поседуваме и А+ сертификат)
-Тимови со повеќе од 12 години искуство во електроника и софтвер
-Соработка со голем број на реномирани компании од Македонија
-Преку 7000 задоволни клиенти низ цела Македoнија
-Сервисирани повеќе од 550+ уреди
-3Д Оригинален софтвер
-Секогаш најнови и најдетални мапи - ОРИГИНАЛНИ
-Број еден партнер на сите камионџии во Македонија

ИНСТАЛИРАМЕ GPS навигација FULL пакет на СИТЕ марки и модели на
___МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
___ГПС НАВИГАТОРИ
___ПДА/ПНА УРЕДИ
___ТАБЛЕТИ
___ЛАПТОПИ
___1 ДИН и 2 ДИН уреди (за автомобили)

+++ГАРАНТИРАНО-СЕКОГАШ имаме НАЈНОВИ МАПИ ,НАЈДЕТАЛНИ и НЕ КРАКОВАНИ КОПИИ од ИНТЕРНЕТ
ОРИГИНАЛ - Made in USA - за 2022 година

___Од АМАТЕРЧЕТО imame ponovi mapi do 1 godina

+Prodazba na NOVI GPS uredi 5 i 7 incni -za AVTOMOBIL i KAMION- NAJeftino

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

▄ OVATION studio ▄
Кочо Чолаков 39 Битола
Потврден огласувач
078/843-000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам