1 / 2
Продавам нови ракавици МONSTER и FOX во три бои (квалитетни)
200 МКД
Цената е фиксна
28.02.2023 19:12

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат нови ракавици MONSTER и FOX за велосипед,мотор и др. во три бои ракавиците се многу квалитетни и удобни изработени од квалитетни матријали.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

A.
Потврден огласувач
072271747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам