1 / 1
STAN NA DAN VO STROG CENTAR-20 EV
20 €
26.05.2023 08:12

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

1

Квадратура:

33 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

se izdava za kratok prestoj namestena garsonjera vo centar na Skopje(kaj ramstor)cena 20 ev na den I se izdava preubava garsonjera na sam plostad cena 30 ev dnevno.opremeni komlet so cista postelnina ,peskiri,kujna,internet ,kablovska,klima,centralno greenje I sopstven parking

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

vladimir
Потврден огласувач
070363989
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам