1 / 1
pecateni maici
220 МКД
09.02.2023 20:01

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Печатени маици во сите димензии и бои.Печатени со Ваш дизајн со високо квалитетно сито печатење.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Се продава од:

Gorgi Kocev
Потврден огласувач
075444240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам