1 / 2
kuka vo vinica / куќа во виница
По Договор
14.06.2022 11:51

Виница / Виница

Број на соби:

10

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

400 m²

Prodavam kuka vo Vinica na ulica Ilindenska (na glavna ulica) na 2 sprata so 2 zasebni vleza (2stana) + podrum
Okolu cenata ima prostor za dogovor
Informacii na telefon: 075 543 149

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
888888888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам