1 / 12
Otkup na Elektronski otpad- reciklaza
10 МКД
21.12.2018 21:08

Виница / Виница

Prva kompanija vo Makedonija za recikliranje na Elektronski otpad osnovana vo 2009 godina

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се бара од:

Goran
Потврден огласувач
070708530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам