1 / 1
Polovni pecki za parno greenje Hitno
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2022 10:06

Штип / Штип

Peckata e na struja.
so moknost 23KW

250eura
Informacii na
071374204

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
071374204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам